Kto som?

Úvod Kto som?

Volám sa MUDr. PharmDr. Evelin Karim Aziz, MPH.

Počas svojho života som dosiahla vysokoškolské vzdelanie v odbore Farmácia, Verejné zdravotníctvo a ukončila som štúdium na Lekárskej fakulte v Bratislave ako „medicinae universae doctor“.

Už dlhú dobu ma zamestnávala sila podvedomia. Zistila som, že hypnóza je účinný nástroj, ktorá otvára  dokorán využitie úžasných schopností. Rozhodla som sa preto pomôcť ľuďom dosiahnuť fantastické veci prostredníctvom nádhernej sile mysle. 

Hypnoterapeutické vzdelanie som získala v škole Dr. Johna Butlera, ktorý je jedným z najznámejších medzinárodných učiteľov hypnózy a zakladateľom inštitútu hypnoterapie vo Veľkej Británii (Hypnotherapy Training Institute of Britain). Škola Dr. Johna Butlera je dobre štruktúrovaná, má dôsledný prístup, ktorý mi pomohol získať hlbšie pochopenie témy.

Techniku hypnózy vychádzajúcej z prístupu  Miltona H. Ericksona, amerického psychiatra lekára, hypnoterapeuta som si osvojila u známeho českého klinického psychológa PhDr. Jiřího Zíku.

Mojím cieľom je svojimi vedomosťami a schopnosťami poskytovať pomoc pre tých, ktorí sú pripravení na prácu na sebe a chcú pozitívne zmeniť svoj život.

Ak chcete zmeniť svoj život, vyriešiť Vaše problémy, dosiahnuť svoje ciele, neváhajte kontaktovať ma e-mailom alebo telefonicky. 

Telefón:  +421948 21 21 21.

E-mail:  dr.karim.eu@gmail.com

 

Copyright 2016 - 2023 © drkarim.eu